BestProduct - Akcesoria do siatek.
tel. +48 787 542 361 ● bestproduct@o2.pl


OfertaSiatka ogrodzeniowaSiatka leśnaAkcesoria do siatekBramy, furtki, przęsła
Maty budowalaneDruty żarzoneOgrodzenie paneloweDrut kolczasty concertina


Siatka ogrodzeniowa


Jednym z naszych najlepszych produktów jest siatka ogrodzeniowa. Wszystkie siatki zostały ocynkowane, aby zapewnić im prawidłowa ochronę przez niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. Ich estetyczny wygląd i odporność na uszkodzenia czynią z nich naprawdę godny polecenia artykuł. Dla tych z Państwa, którzy życzą sobie zastosować ogrodzenie z najwyższej jakości siatki, skierowana jest oferta naszej firmy. Proponujemy Państwu siatkę ocynkowaną odporną na uszkodzenia mechaniczne, siatkę powlekaną w kolorze zielonym, czarnym, brązowym. Zaletą tej siatki jest estetyczny wygląd i duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Produkujemy wszystkie wysokości siatek.

Siatki ocynkowane w grubościach 2,5 mm; 3,0 mm; 3,5 mm. siatki powlekane OC+PCV 2,0 mm - 3,1 mm oraz OC+PCV 2,5mm - 3,6 mm.

Siatka Siatka Siatka


Siatka leśna


Godna polecenia i uwagi jest siatka leśna. Wbrew nazwie ma ona o wiele więcej zastosowań, niż budowanie ogrodzeń terenów leśnych. Posłuży doskonale również przy grodzeniu terenów uprawnych, pastwisk oraz placów budowy. Oferujemy Państwu siatki o różnych wymiarach, które można dostosować do wielu potrzeb. Siatki leśne stosuje się do ogradzania terenów uprawnych, lasów, pastwisk, placów budowy. Dostępne są 2 typy siatek: M (medium) - druty wewnętrzne 2,0 mm i druty brzegowe 2,5 mm oraz L (light) - druty wewnętrzne 1,6 mm druty brzegowe 2,0 mm Proponowane wysokości siatek od 1,0 m do 2,2 m. Zachęcamy do kupna ocynkowanych słupków do montażu sitki leśnej. Słupek ten posiada łatwy, szybki i prosty sposób montażu siatki leśnej. Zaletą słupka jest jego duża żywotność i wytrzymałość.

Specyfikacje siatki:

Siatka Siatka

Galeria:

Siatka Siatka Siatka


Akcesoria do siatek


W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu siatek ogrodzeniowych. Dostana Państwo u nas druty napinające, napinacze, słupki do siatki gotowe z przelotkami i daszkiem. Siatka Siatka Siatka


Bramy, furtki, przęsła


Wykonujemy wszystkie rodzaje bram, kompletne, z furtką i słupami, o dowolnej szerokości i wysokości. Standardowa brama wymiary 4m światło wjazdu + 1m furtka. Dodatkowo w komplecie trzy słupy 80x80. Wysokość bramy h - 1.5m.

Siatka


Maty budowalane


Maty budowlane stosuje się w budownictwie jako zbrojenia posadzek i podług. Maty wykonujemy z drutu o średnicy 3mm o wymiarach 1m x 2m, oczko 100mm x 100mm, 150mm x 150mm, 150mm x 100mm.

Siatka


Druty żarzone


Firma BestProduct posiada w swojej ofercie druty do belowania makulatury: żarzone, ocynkowane w średnicach 1,0 mm do 6,0 mm. W dużym kręgu, druty konfekcjonowane w młotkach nawijane precyzyjnie oraz druty w dowolnych odcinkach zakończone splotem.


Ogrodzenie panelowe


Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na ogrodzenia panelowe, znajdujące się w asortymencie naszej firmy. Są to produktu bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia, pokryte warstwami zabezpieczającymi je przed wpływem niesprzyjających warunków atmosferycznych. Niezwykle łatwo jest je zamontować, co jeszcze bardziej podnosi ich atrakcyjność.

Siatka Siatka Siatka


Drut kolczasty concertina


Drut kolczasty concertina znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest skuteczne zabezpieczenie określonego terenu. Firma Best Product posiada w swojej ofercie drut ostrzowy, będący nowoczesną wersją drutu kolczastego umożliwia budowę trwałych i bardzo trudnych do sforsowania ogrodzeń i innego typu przeszkód mechanicznych. Możliwe jest też wzmocnienie i poprawienie istniejących ogrodzeń. Konstrukcja drutu ostrzowego obiera się na cienkiej stalowej taśmie z wyciętymi ostrzami, zaciśniętej wokół mocnego drutu stalowego. Dzięki takiej budowie wyroby są trwałe, trudne do przecięcia za pomocą ręcznych narzędzi a dzięki agresywnym ostrzom bardzo trudne do sforsowania.

Siatka
Powered by: KOMSPEC.pl

Odsłony: 433